About Poland...
Giżycko Region
Millennium of St.Bruno
Accommodation
Worth seeing
Walking, Hiking Routes
Canoeing Trails
Bicycle Routes
Sailing
Fishing
Active Recreation
Tourism facilities
Sailing Cruise
Cultural events 2019
Entertainment
Emergency
Partners
Gallery
About Us
Winter
Home
Search:

Your e-mail:

Password


Please enter your email address, while you are not registered.

Forgot your password?
Miniatura: 2007-05-08 13:42:53 kurs na Gi?ycko znak (121) Pe?ne zdj: 2007-05-10 16:45:06 zporr-inny (182)  Miniatura: 2008-02-11 13:32:12 logo informacji turystycznej (1179)

Restaurant


BYSTRY

* Restauracja "Dzika Kaczka", Ośrodek Wypoczynkowy "Borowo", +48 694 423 322, dzikakaczka.com.pl

GIŻYCKO

* Restauracja "Dom Perkun", Pierkunowo 10A, +48 696 860 421, domperkun.pl 

* Restauracja Hotel Masovia***, ul. Dąbrowskiego 8, +48 87 737 13 22, hotelmasovia.pl

* Restauracja Hotel Mazury***, Al. Wojska Polskiego 56, +48 87 428 59 56, hotelmazury.pl

* Restauracja Hotel Wodnik***, ul. 3-go Maja 2, +48 87 428 38 71, cmazur.pl

* Restauracja "Kuchnie Świata", Pl. Grunwaldzki 8, +48 87 429 22 55, kuchnieswiata.pl

* Restauracja "La Bibliotheque", ul. Św. Brunona 1, +48 87 732 65 24, hotelstbruno.pl

* Restauracja "Łabędzi Ostrów", Piękna Góra, +48 603 161 153, restauracjalabedziostrow.pl  

* Restauracja "Porto", ul. Nadbrzeżna 5A, +48 87 428 11 12, restauracjaporto.com.pl

* Restauracja "Relax", ul. Białostocka 5a, +48 87 428 30 70


KOZIN

* Restauracja "Oregano Resto&Bar", Kozin 4, +48 505 920 885


KRUKLANKI

* Restauracja "Pod Żubrem", ul. 22 Lipca 15, +48 87 421 70 48


 KRUKLIN

* Restauracja "Pod Żurawiem", Kruklin 47, +48 87 734 12 00, mazurskiesiedliskokruklin.pl

MIŁKI

* Restauracja "Jagna", +48 87 421 10 21

* Restauracja "Myśliwska", Wyszowate 44, +48 87 421 15 50, hotelmysliwski.pl

* Restauracja "Teresa", Marcinowa Wola 2, +48 87 421 16 44, pensjonatteresa.pl

* Zajazd Miłki, ul. Giżycka 6, +48 87 421 11 30, zajazdmilki.mazury.pl


WILKASY
 
* Restauracja "AZS Centrum", ul. Niegocińska 5, +48 87 428 07 00, azs-wilkasy.pl
 
* Restauracja "Fregata", ul. Olsztyńska 86, +48 87 428 02 02, pfregata.eu
 
* Restauracja Hotel Tajty**, ul. Przemysłowa 17, + 48 87 428 01 94, hoteltajty.pl
 
* Restauracja " Na Skarpie", ul. Niegocińska 2 
 
* Restauracja "Niegocin", ul. Niegocińska 7, +48 87 428 04 94, resortniegocin.pl
 
  ©2007-2009 Centrum Promocji i Informacji Turystycznej